top of page

Mirë se vini në koleksionin tonë të kujdesit natyral të lëkurës nga Ar's Herbio

 

Zbuloni setin tonë të plotë për lëkurë rrezatuese dhe të hidratuar. Çdo produkt është formuluar me kujdes me përbërës natyralë për të ushqyer lëkurën tuaj.

 

1. Pastrues fytyre me xhel në qumësht:

 

Pastruesi ynë transformues i fytyrës me kontaktin e lëkurës, teknologjia e shkrirjes së sheqerit dhe vajit të farës së zezë, ofron një përvojë pastrimi të butë por efektive. Përfitimet përfshijnë lëkurë të pastër dhe të freskuar, falë vetive pastruese të sheqerit dhe vetive qetësuese të vajit të farës së zezë.

 

2. Serumi i kolagjenit dhe acidit hialuronik:

 

Serumi ynë revolucionar është formuluar pa aroma të shtuara, duke e lënë lëkurën të përfitojë drejtpërdrejt nga kombinimi qetësues i kamomilit romak dhe botanikës së lulediellit. Kolagjeni dhe acidi hialuronik, të nxjerrë nga bimë 100% natyrale, punojnë së bashku për hidratim të thellë dhe një pamje të rinovuar.

 

3. Serumi i vitaminës C:

Serumi ynë i vitaminës C, gjithashtu pa aromë, e merr fuqinë e tij drejtpërdrejt nga përbërësit botanikë si kamomili romak, trëndafili i Damaskut dhe trumza Linalool. Duke vepruar në hiperpigmentim, ai përdor ekstrakte bimore si Larshi Dahurian dhe Punarnava për lëkurë rrezatuese dhe uniforme.

 

4. Krem hidratues “Pearl”:

 

Kremi ynë hidratues Pearl është hapi i fundit për lëkurë të hidratuar në mënyrë perfekte. I mbushur me përbërës natyralë, ai siguron hidratim afatgjatë dhe një shkëlqim natyral.

 

Trajtoni lëkurën tuaj me më të mirën e natyrës me Ar's Herbio. Një rutinë e plotë për lëkurë të shëndetshme, rrezatuese dhe plot gjallëri. Përjetoni bukurinë natyrore çdo ditë.

Koleksioni i kujdesit për lëkurën natyrale nga Ar's Herbio - The Set

€120,00Prix
    bottom of page