top of page

Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës

Nevojë: Hidratim & Lëkurat e ndjeshme

Përbërësit kryesorë: Acidi hialuronik, uji i trëndafilit të Damaskut, kolagjeni vegjetal. 

Tekstura: Serum i lëngshëm

Përdorimi: Në mëngjes dhe në mbrëmje, para kremit tuaj

Çfarë është kjo ?

Serumi Hyaluronic kap dhe shpërndan në mënyrë intensive ujin vazhdimisht gjatë gjithë ditës. Rivendos ekuilibrin e ujit të epidermës për lëkurë të rinovuar dhe të qetësuar, të gjitha në elasticitet dhe butësi.

 

 

Serumi ynë është i formuluar posaçërisht për të synuar shenjat e plakjes së lëkurës dhe për të ushqyer intensivisht lëkurën tuaj. Kolagjeni bimor ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës, zvogëlon shfaqjen e linjave të holla dhe rrudhave, ndërkohë që promovon hidratimin e thellë. Acidi hialuronik, i njohur për aftësinë e tij për të mbajtur lagështinë, ndihmon në lëmimin dhe zbutjen e lëkurës, duke i dhënë asaj një pamje më rinore dhe rrezatuese.

 

I pasuruar me ekstrakt tëTrëndafili Damask, ky serum sjell një veprim qetësues dhe rigjenerues. Ndihmon në qetësimin e irritimeve, zvogëlimin e skuqjes dhe rivendosjen e ekuilibrit natyror të lëkurës. AtyKamomili romak, ndërkohë, ka veti anti-inflamatore dhe qetësuese, duke ndihmuar në zbutjen e lëkurës së ndjeshme dhe për të zbuluar një pamje më të butë dhe më të lëmuar. THEThymus Linalool ofron përfitime antioksidante dhe antibakteriale, duke ndihmuar në mbrojtjen e lëkurës nga agresorët mjedisorë dhe promovimin e lëkurës së shëndetshme dhe rrezatuese.

 

Serumi ynë absorbohet shpejt në lëkurë, duke e lënë atë të butë, të hidratuar dhe të rigjallëruar. Përbërësit natyralë me cilësi të lartë punojnë në sinergji për të ushqyer thellësisht, për të rivendosur shkëlqimin natyral dhe për të përmirësuar strukturën e lëkurës. I përdorur rregullisht, ky serum mund të ndihmojë në zvogëlimin e shenjave të dukshme të plakjes, duke e lënë lëkurën tuaj më të ndritshme dhe më rrezatuese.

 

Jepini lëkurës tuaj dashurinë që meriton me serumin tonë të kolagjenit bimor dhe acidit hialuronik, të mbushur me mirësinë e çmuar të trëndafilit damask, kamomilit romak dhe timusit Linalool. Shndërroni rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës në një përvojë luksoze dhe rizbuloni lëkurën me pamje rinore, të ushqyer dhe të plotësuar.

 

Vihet re: Rezultatet mund të ndryshojnë sipas individit. Rekomandohet gjithmonë të bëni një test patch përpara përdorimit dhe të konsultoheni me një profesionist të kujdesit shëndetësor përpara se të bëni ndonjë ndryshim në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës.

Serum me kolagjen dhe acid hialuronik 30 ml

€45,00Prix
  • Zbuloni serumin tonë të çmuar të fytyrës, të mbushur me kolagjen bimor dhe acid hialuronik, të pasuruar me përfitimet e trëndafilit damask, kamomilit romak dhe timusit Linalool. Ky serum inovativ kombinon përfitimet e natyrës për t'ju dhënë lëkurë të revitalizuar dukshëm dhe me shkëlqim.

bottom of page