top of page

Ky pastrues unik është krijuar për t'u kujdesur për lëkurën tuaj duke e lënë atë të freskët, të butë dhe me shkëlqim.

 

Procesi artizanal fillon me përzgjedhjen e kujdesshme të përbërësve cilësorë, të zgjedhur me kujdes për vetitë e tyre të dobishme. Formula jonë e veçantë kombinon ekstrakte natyrale dhe vajra ushqyes për të ofruar pastrim të thellë pa kompromentuar hidratimin e lëkurës tuaj.

 

Pas aplikimit, ky xhel i mëndafshtë shndërrohet në një strukturë qumështi, falë formulës së tij unike që reagon ndaj ujit. Duke masazhuar butësisht fytyrën tuaj, ajo shpërndan në mënyrë efektive papastërtitë, gjurmët e make-up-it dhe sebumin e tepërt, duke ruajtur ekuilibrin natyral të lëkurës tuaj.

 

Xheli ynë për pastrimin e fytyrës "Gel to Milk" është i përshtatshëm për të gjithëllojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme. Butësia dhe delikatesa e tij e bëjnë atë një zgjedhje ideale për ata që kërkojnë një përvojë pastrimi qetësuese dhe ushqyese.

 

Përveç kësaj, përbërja e tij natyrale pa kimikate të ashpra lejon që ajo të përdoret çdo ditë pa e tharë apo acaruar lëkurën.

 

Çdo kavanoz me xhel për pastrimin e fytyrës "Xhel to Milk" është punuar me dorë me dashuri dhe pasion. Angazhimi ynë për mjeshtëri dhe cilësi reflektohet në çdo hap të prodhimit, duke siguruar një produkt përfundimtar të jashtëzakonshëm.

 

Jepini lëkurës tuaj kujdesin që meriton me xhelin tonë për pastrimin e fytyrës "Gel to Milk". Porosit tani dhe zbulo kënaqësinë e lëkurës së pastër, të ushqyer dhe me pamje të shëndetshme, falë produktit tonë artizanal të veçantë.

 

Pastrues xhel-me-qumësht 100 ml

€25,00Prix
  • Zbuloni xhelin tonë për pastrimin e fytyrës "Gel to Milk", një produkt jashtëzakonisht i krijuar me dorë për t'ju dhënë një përvojë pastrimi të butë dhe luksoze.

bottom of page