top of page

I mbushur me thelbin eRozë Damask dheThymus Linalool, ky pastrues kombinon fuqinë e natyrës me një prekje delikate për të ofruar një përvojë vërtet të këndshme të kujdesit të lëkurës.

 

Pastruesi ynë me shkumë është i formuluar me kujdes me një përzierje përbërësish natyralë që punojnë në mënyrë harmonike për të pastruar dhe pastruar lëkurën tuaj pa shkaktuar asnjë dëm apo acarim.

 

Ne e kuptojmë rëndësinë e përdorimit të përbërësve të butë, por efektivë, dhe kjo është arsyeja pse ne kemi përjashtuar me vetëdije çdo kimikat të ashpër ose aditiv që mund të rrezikojë shëndetin e lëkurës tuaj.

 

Përbërësi yll,Damask Trëndafili, i njohur për vetitë e tij qetësuese dhe rinovuese, ndihmon në qetësimin e inflamacionit dhe balancimin e niveleve të pH natyrale të lëkurës. Promovon një shkëlqim rinor dhe freskon dhe rigjallëron lëkurën tuaj pas çdo përdorimi. I kombinuar me Thymus Linalool, i njohur për përfitimet e tij antimikrobike dhe shëruese, ky pastrues shkon përtej pastrimit duke ushqyer dhe mbrojtur lëkurën tuaj.

 

Pastruesi ynë me shkumë shndërrohet në një shkumë luksoze pas kontaktit me ujin, duke hequr pa mundim papastërtitë, vajin e tepërt dhe gjurmët e grimit. Shkuma e lehtë dhe e ajrosur hap butësisht poret, duke e lënë lëkurën tuaj të ndihet thellësisht e pastër dhe e freskët.

 

Përbërësit natyralë punojnë së bashku për të ruajtur barrierën e lagështisë së lëkurës, duke parandaluar tharjen dhe duke siguruar një përvojë të rehatshme pastrimi.

 

Me pastruesin tonë me shkumë, ju mund të kënaqeni me një ritual të përditshëm që jo vetëm pastron lëkurën tuaj, por edhe e ushqen atë me mirësinë e natyrës.

 

Përjetoni përkëdheljen e butë të trëndafilit Damask dhe përqafimin qetësues të Thymus Linalool ndërsa zbuloni një çehre më të saktë, më të butë dhe më rrezatues.

 

Trajtoni lëkurën tuaj me pastërtinë dhe efikasitetin e pastruesit tonë natyral me shkumë dhe filloni një udhëtim për kujdesin e lëkurës që feston bukurinë e natyrës pa kompromentuar cilësinë ose rezultatet.

Pastrues me shkumë 60 ml

€15,00Prix
  • Ju prezantojmë pastruesin tonë luksoz me shkumë, një zgjidhje e butë por efektive për një çehre të freskët dhe rrezatuese.

bottom of page