top of page

Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës

Nevojë: Hidratim & Lëkurat e ndjeshme

Përbërësit kryesorë: Vaj Nigella, Ujë Organik Lule Misri, Kolagjen perimesh

Tekstura: Krem i pasur

Përdorimi: Në mëngjes dhe në mbrëmje, pas serumit tuaj

Çfarë është kjo ?

Kremi hidratues intensiv Pearls është thelbësor për lëkurën e thatë më të ndjeshme. Hidraton intensivisht, redukton skuqjen dhe shtrëngimin dhe riparon dëmtimet e shkaktuara nga agresionet e jashtme. Lëkura është më elastike dhe e rehatshme gjatë gjithë ditës.

Formula:

  • 97% përbërës me origjinë natyrale
  • Jo komedogjene
  • Vegane

 

Kolagjeni bimor është i njohur për vetitë e tij kundër plakjes, zvogëlon linjat e imëta për lëkurë dukshëm më të lëmuar.

Krem hidratues perla

€45,00Prix
    bottom of page